Norges Bueskytterforbund

NM3D
Norsk mesterskap
Arrangør
Land Bueskytterklubb
Plass
Asle Morten Odden,Vestsidevegen 823,2863 VESTSIDA
Dato
2023-09-09 - 2023-09-10
Runder
3D-stevne
Distanse/Piler
1 Distanse / 48 Piler
Informasjon
RD - Recurve Damer
Rank
Skytteren
Klubb
Underklass
Kvalifisering
Gjennomsnitt
11
10
Eliminering-2
Semi
Finale
1
R
8.92
11
16
92
2
8.46
7
12
103
3
8.71
9
15
105
4
9.06
12
12
104
5
50
6.1
2
5
81
-
-
6
50
7.4
1
4
80
-
-
RH - Recurve Herrer
Rank
Skytteren
Klubb
Underklass
Kvalifisering
Gjennomsnitt
11
10
Eliminering-2
Semi
Finale
1
9.56
12
24
118
2
Sørumsand IF - Bueskyttergrupp
9.88
17
21
117
3
10.02
17
23
113
4
8.9
8
20
106
5
50
9.33
13
17
104
-
-
6
50
8.75
5
18
98
-
-
7
50
8.9
10
14
95
-
-
8
50
8.42
10
12
92
-
-
9
50
8.17
9
12
-
-
-
10
50
8.02
6
12
-
-
-
11
7.38
4
6
-
-
-
12
Sørumsand IF - Bueskyttergrupp
6.62
1
10
-
-
-
RHU18 - Recurve Herrer U18
Rank
Skytteren
Klubb
Underklass
Kvalifisering
Gjennomsnitt
11
10
Eliminering-2
Semi
Finale
1
6.94
2
8
94
RHU21 - Recurve Herrer U21
Rank
Skytteren
Klubb
Underklass
Kvalifisering
Gjennomsnitt
11
10
Eliminering-2
Semi
Finale
1
9.54
14
19
0
RRJ - Recurve Rekrutt Jenter
Rank
Skytteren
Klubb
Underklass
Kvalifisering
Gjennomsnitt
11
10
Eliminering-2
Semi
Finale
1
8.88
6
18
101
2
7.75
6
11
94
CD - Compound Damer
Rank
Skytteren
Klubb
Underklass
Kvalifisering
Gjennomsnitt
11
10
Eliminering-2
Semi
Finale
1
50
8.35
10
13
0
CH - Compound Herrer
Rank
Skytteren
Klubb
Underklass
Kvalifisering
Gjennomsnitt
11
10
Eliminering-2
Semi
Finale
1
10.23
24
19
121
2
50
9.96
18
20
127
3
50
10.35
28
16
119
4
10.21
18
26
118
5
10.27
19
25
116
-
-
6
50
10.58
30
17
116
-
-
7
50
9.96
18
20
111
-
-
8
50
10.33
24
20
109
-
-
9
50
9.9
18
20
-
-
-
10
9.83
18
20
-
-
-
11
9.71
19
17
-
-
-
12
9.67
20
16
-
-
-
13
Sr
9.48
18
21
-
-
-
14
9.31
14
19
-
-
-
15
50
9.29
18
10
-
-
-
16
50
9
13
16
-
-
-
17
50
8.83
10
18
-
-
-
18
8.81
14
10
-
-
-
19
50
8.71
15
10
-
-
-
20
50
8.56
6
19
-
-
-
21
7.81
9
6
-
-
-
CRG - Compound Rekrutt Gutter
Rank
Skytteren
Klubb
Underklass
Kvalifisering
Gjennomsnitt
11
10
Eliminering-2
Semi
Finale
1
R
4.56
0
3
0
CRJ - Compound Rekrutt Jenter
Rank
Skytteren
Klubb
Underklass
Kvalifisering
Gjennomsnitt
11
10
Eliminering-2
Semi
Finale
1
R
5.54
2
5
66
2
R
6.25
3
4
96
BD - Barebow Damer
Rank
Skytteren
Klubb
Underklass
Kvalifisering
Gjennomsnitt
11
10
Eliminering-2
Semi
Finale
1
6.92
7
8
82
2
8.1
6
12
90
3
8.08
7
14
83
4
7.75
6
9
72
5
9.17
14
13
68
-
-
6
Sr
6.9
3
6
62
-
-
7
5.6
4
7
59
-
-
BH - Barebow Herrer
Rank
Skytteren
Klubb
Underklass
Kvalifisering
Gjennomsnitt
11
10
Eliminering-2
Semi
Finale
1
9.44
14
19
108
2
50
8.56
8
10
115
3
50
8.15
8
12
104
4
50
7.19
4
13
90
5
7.15
11
6
85
-
-
6
8.9
10
19
83
-
-
7
Sørumsand IF - Bueskyttergrupp
50
7.08
4
9
81
-
-
8
7.15
5
5
78
-
-
9
6.65
3
4
-
-
-
10
50
6.52
1
7
-
-
-
11
6.12
0
7
-
-
-
12
50
5.88
3
7
-
-
-
13
5.81
5
6
-
-
-
14
Sr
5.73
4
7
-
-
-
15
5.69
2
5
-
-
-
BR - Barebow Rekrutt
Rank
Skytteren
Klubb
Underklass
Kvalifisering
Gjennomsnitt
11
10
Eliminering-2
Semi
Finale
1
4.12
0
2
61
2
R
4.35
0
1
74
3
R
5.85
2
4
64
4
5.42
1
4
91
BU18 - Barebow U18
Rank
Skytteren
Klubb
Underklass
Kvalifisering
Gjennomsnitt
11
10
Eliminering-2
Semi
Finale
1
5.38
5
4
49
2
5.96
1
7
62
LBR - Langbue Rekrutt
Rank
Skytteren
Klubb
Underklass
1
Totalt
Gjennomsnitt
11
10
LD - Langbue Damer
Rank
Skytteren
Klubb
Underklass
Kvalifisering
Gjennomsnitt
11
10
Eliminering-2
Semi
Finale
1
Sørumsand IF - Bueskyttergrupp
6.54
7
2
72
2
Sørumsand IF - Bueskyttergrupp
50
5.46
2
6
37
LH - Langbue Herrer
Rank
Skytteren
Klubb
Underklass
Kvalifisering
Gjennomsnitt
11
10
Eliminering-2
Semi
Finale
1
Harøy Bogeskytarlag
50
6.9
7
7
80
2
50
7.48
4
12
91
3
7.17
4
10
81
4
Sørumsand IF - Bueskyttergrupp
7.06
3
10
94
5
50
7.58
7
9
77
-
-
6
7.29
3
10
75
-
-
7
50
7
4
10
73
-
-
8
50
7.1
1
10
64
-
-
9
5.81
1
4
-
-
-
10
5.08
3
5
-
-
-
11
50
3.54
2
2
-
-
-
BU - Buejegere
Rank
Skytteren
Klubb
Underklass
Kvalifisering
Gjennomsnitt
11
10
Eliminering-2
Semi
Finale
1
9.17
13
16
114
2
9.04
15
13
109
3
10.02
22
17
115
4
50
10.12
22
15
111
5
9.23
9
28
106
-
-
6
9.46
13
20
105
-
-
7
9.35
16
13
101
-
-
8
50
8.81
10
15
98
-
-
9
8.44
11
10
-
-
-
10
50
8.06
8
6
-
-
-
TD - Tradisjonell Damer
Rank
Skytteren
Klubb
Underklass
Kvalifisering
Gjennomsnitt
11
10
Eliminering-2
Semi
Finale
1
8.1
6
10
91
2
Harøy Bogeskytarlag
50
7.58
9
9
86
3
50
7.1
6
11
78
4
50
6.21
3
9
82
5
7.38
8
9
77
-
-
6
50
6.69
2
10
76
-
-
7
7.12
7
9
75
-
-
8
5.9
1
8
72
-
-
9
5.06
4
5
-
-
-
10
5
1
3
-
-
-
11
4.81
2
4
-
-
-
12
4.65
3
2
-
-
-
13
4.65
2
4
-
-
-
TH - Tradisjonell Herrer
Rank
Skytteren
Klubb
Underklass
Kvalifisering
Gjennomsnitt
11
10
Eliminering-2
Semi
Finale
1
50
8.77
10
15
99
2
50
8.19
7
8
97
3
9
7
21
102
4
9.02
9
17
98
5
50
8.12
7
8
86
-
-
6
8.31
4
15
81
-
-
7
8.29
6
13
72
-
-
8
50
8.46
9
13
68
-
-
9
50
8.06
7
11
-
-
-
10
50
7.94
8
9
-
-
-
11
50
7.88
4
14
-
-
-
12
7.79
6
9
-
-
-
13
7.77
6
12
-
-
-
14
50
7.33
5
10
-
-
-
15
7.12
5
9
-
-
-
16
50
7.04
3
9
-
-
-
17
6.73
1
8
-
-
-
18
50
6.62
5
8
-
-
-
19
5.42
1
3
-
-
-
20
5.25
2
4
-
-
-
21
5.1
1
3
-
-
-
22
50
4.4
3
3
-
-
-